Sezon Jesień 2026 już w Verima.
Odkryj starannie wyselekcjonowane nowości od marek premium.
Princess Goes Hollywood
Wyświetlanie 1–32 z 62 wynikówPosortowane według najnowszych
-
-50%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
BLUZKA BEZ RĘKAWÓW Z NADRUKIEM RÓŻOWA
Pierwotna cena wynosiła: 529.00 zł.264.50 złAktualna cena wynosi: 264.50 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-50%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
KOSZULA Z KRÓTKIMI RĘKAWAMI RÓŻOWA
Pierwotna cena wynosiła: 589.00 zł.294.50 złAktualna cena wynosi: 294.50 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-30%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
SZORTY LNIANE Z HAFTEM BIAŁE
Pierwotna cena wynosiła: 629.00 zł.440.30 złAktualna cena wynosi: 440.30 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-50%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
SUKIENKA AŻUROWA MINI ŻÓŁTA
Pierwotna cena wynosiła: 769.00 zł.384.50 złAktualna cena wynosi: 384.50 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-50%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
SWETER POLO ZGASZONY BŁĘKIT
Pierwotna cena wynosiła: 749.00 zł.374.50 złAktualna cena wynosi: 374.50 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-30%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
SPODNIE WISKOZOWE RÓŻOWO-BŁĘKITNE
Pierwotna cena wynosiła: 599.00 zł.419.30 złAktualna cena wynosi: 419.30 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-30%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
BLUZKA WISKOZOWA RÓŻOWO-BŁĘKITNA
Pierwotna cena wynosiła: 399.00 zł.279.30 złAktualna cena wynosi: 279.30 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-30%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
TUNIKA WISKOZOWA SUBTELNY RÓŻ
Pierwotna cena wynosiła: 619.00 zł.433.30 złAktualna cena wynosi: 433.30 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-30%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
SUKIENKA LNIANA ROZKLOSZOWANA KREMOWA
Pierwotna cena wynosiła: 899.00 zł.629.30 złAktualna cena wynosi: 629.30 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-30%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
SZORTY LNIANE KHAKI
Pierwotna cena wynosiła: 689.00 zł.482.30 złAktualna cena wynosi: 482.30 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-30%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
KOSZULA LNIANA KHAKI
Pierwotna cena wynosiła: 769.00 zł.538.30 złAktualna cena wynosi: 538.30 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-50%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
SUKIENKA LNIANA KHAKI
Pierwotna cena wynosiła: 989.00 zł.494.50 złAktualna cena wynosi: 494.50 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-30%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
SZORTY Z CZYSTEGO LNU KREMOWE
Pierwotna cena wynosiła: 599.00 zł.419.30 złAktualna cena wynosi: 419.30 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-30%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
TUNIKA Z CZYSTEGO LNU KREMOWA
Pierwotna cena wynosiła: 899.00 zł.629.30 złAktualna cena wynosi: 629.30 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-30%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
SUKIENKA LNIANA Z PRINTEM KREMOWA
Pierwotna cena wynosiła: 899.00 zł.629.30 złAktualna cena wynosi: 629.30 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-50%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
SPODNIE Z CZYSTEGO LNU KREMOWE
Pierwotna cena wynosiła: 659.00 zł.329.50 złAktualna cena wynosi: 329.50 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-30%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
KOSZULA LNIANA BŁĘKITNO-KREMOWA
Pierwotna cena wynosiła: 699.00 zł.489.30 złAktualna cena wynosi: 489.30 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-50%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
SZORTY DZIANINOWE KREMOWE
Pierwotna cena wynosiła: 449.00 zł.224.50 złAktualna cena wynosi: 224.50 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-50%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
BLUZA DZIANINOWA KREMOWA
Pierwotna cena wynosiła: 579.00 zł.289.50 złAktualna cena wynosi: 289.50 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-50%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
T-SHIRT THAITI MOOD BIAŁY
Pierwotna cena wynosiła: 449.00 zł.224.50 złAktualna cena wynosi: 224.50 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-50%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
T-SHIRT Z MOTYWEM KARAIBSKIM BIAŁY
Pierwotna cena wynosiła: 449.00 zł.224.50 złAktualna cena wynosi: 224.50 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-50%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
T-SHIRT POOL DOG BIAŁY
Pierwotna cena wynosiła: 399.00 zł.199.50 złAktualna cena wynosi: 199.50 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-30%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
TOP Z HAFTEM SNOOPY BIAŁY
Pierwotna cena wynosiła: 359.00 zł.251.30 złAktualna cena wynosi: 251.30 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-30%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
KOSZULA BAWEŁNIANA Z HAFTEM BIAŁA
Pierwotna cena wynosiła: 579.00 zł.405.30 złAktualna cena wynosi: 405.30 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-30%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
SZORTY JEANSOWE NIEBIESKIE
Pierwotna cena wynosiła: 439.00 zł.307.30 złAktualna cena wynosi: 307.30 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-30%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
BLUZKA JEDWABNA WIELOKOLOROWA
Pierwotna cena wynosiła: 849.00 zł.594.30 złAktualna cena wynosi: 594.30 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-50%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
SPODNIE Z CZYSTEGO JEDWABIU WIELOKOLOROWE
Pierwotna cena wynosiła: 999.00 zł.499.50 złAktualna cena wynosi: 499.50 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-30%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
BLUZKA Z CZYSTEGO JEDWABIU WIELOKOLOROWA
Pierwotna cena wynosiła: 749.00 zł.524.30 złAktualna cena wynosi: 524.30 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-50%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
SPÓDNICA MIDI Z NADRUKIEM NIEBIESKO-ZIELONA
Pierwotna cena wynosiła: 579.00 zł.289.50 złAktualna cena wynosi: 289.50 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-30%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
BLUZKA Z CZYSTEGO JEDWABIU BŁĘKITNA
Pierwotna cena wynosiła: 999.00 zł.699.30 złAktualna cena wynosi: 699.30 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-30%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
SUKIENKA JEDWABNA MINI BEŻOWA
Pierwotna cena wynosiła: 1349.00 zł.944.30 złAktualna cena wynosi: 944.30 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu -
-50%SUMMER SALE%Princess Goes Hollywood
SUKIENKA Z NADRUKIEM NIEBIESKO-ZIELONA
Pierwotna cena wynosiła: 789.00 zł.394.50 złAktualna cena wynosi: 394.50 zł.Wybierz opcje Dodaj do koszyka Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Princess Goes Hollywood – szwajcarska marka odzieżowa premium | Verima Moda
Princess Goes Hollywood – szwajcarska marka, w której kaszmir spotyka się z wyobraźnią
Są marki, które ubierają. I są takie, które opowiadają historię — o kobiecie, która wie, czego chce, i nie boi się tego pokazać. Princess Goes Hollywood należy do tej drugiej grupy. Szwajcarska marka premium, założona w 2006 roku przez CEO Christiana Gehriga, od początku stawiała na jedno: kaszmir najwyższej jakości i projekty, które nie dają się zaszufladkować.
Szwajcarska precyzja, bajkowa dusza
Siedziba marki mieści się w Hägendorf — małej miejscowości w kantonie Solothurn, otoczonej szwajcarską przyrodą. To właśnie tutaj, z dala od zgiełku wielkich domów mody, powstają kolekcje, które trafiają do butików w całej Europie i Ameryce Północnej. Zespół projektowy, w ponad 80% złożony z kobiet, tworzy cztery kolekcje rocznie — każda dopracowana w najdrobniejszych detalach, każda z własnym charakterem.
Symbolem marki jest żabka — nieprzypadkowo. Tak jak w bajce żaba może stać się księciem, tak każda kolekcja Princess Goes Hollywood ma w sobie element przemiany: zwykłe ubranie staje się czymś, co zmienia nastrój, dodaje pewności siebie i sprawia, że kobieta czuje się dokładnie tak, jak chce się czuć.
Materiały, które mówią same za siebie
W Princess Goes Hollywood nie ma miejsca na kompromisy w kwestii tkanin. Podstawą kolekcji są:
Kaszmir — miękki, ciepły, lekki. Używany zarówno w czystej postaci, jak i w szlachetnych mieszankach
Wełna merynosów — naturalna termoregulacja, przyjemna w dotyku nawet przy bezpośrednim kontakcie ze skórą
Włoskie przędze — sprowadzane od sprawdzonych dostawców, gwarantujące jakość wykończenia
Jedwab i len — w lżejszych liniach sezonowych, dla kobiet ceniących przewiewność bez rezygnacji z elegancji
Do tego dochodzą detale, które wyróżniają markę na tle konkurencji: hafty, aplikacje i zdobienia z kryształkami Swarovski — obecne w wybranych modelach jako subtelny akcent luksusu, nie jako ostentacja.
Popkultura jako język mody
Princess Goes Hollywood jako jedna z niewielu marek premium posiada oficjalne licencje na wykorzystanie ikonicznych postaci popkultury — Myszki Miki, Snoopy’ego, Kaczora Donalda czy bohaterów bajek Disneya. Efekt? Swetry z intarsjowymi wzorami, które są jednocześnie luksusowym wyrobem kaszmirowym i kolekcjonerskim obiektem dla kobiet z poczuciem humoru i dystansem do siebie.
To nie jest moda dla tych, którzy boją się wyróżnić. To moda dla kobiet, które wyróżniać się lubią — ale na własnych warunkach.
Co znajdziesz w kolekcjach Princess Goes Hollywood?
Oferta marki obejmuje pełne spektrum damskiej garderoby premium:
Swetry i kardigany — flagowy produkt marki, dostępny w dziesiątkach wzorów każdego sezonu
Dzianiny kaszmirowe i wełniane — klasyczne i z charakterystycznymi motywami
T-shirty i bluzy — z unikatowymi nadrukami i aplikacjami
Bluzki jedwabne i lniane — lekkie, kobiece, dopracowane w kroju
Sukienki i spódnice — od casualowych po eleganckie
Spodnie i żakiety — uzupełnienie garderoby, spójne stylistycznie z resztą kolekcji
Akcesoria i limitowane kolaboracje — w tym okulary przeciwsłoneczne i projekty specjalne
Dla kogo jest Princess Goes Hollywood?
Dla kobiety, która nie szuka ubrań w sieciówkach — bo wie, że tam nie znajdzie czegoś, co naprawdę do niej pasuje. Dla tej, która ceni jakość materiału i czuje różnicę między kaszmirowym swetrem a jego syntetycznym zamiennikiem. Dla tej, która lubi mieć w szafie rzeczy z historią i charakterem — nie kolejny bezimienny basic.
Princess Goes Hollywood to marka dla kobiet niezależnych, pewnych swojego stylu i z dystansem do powagi — takich, które potrafią połączyć elegancki kaszmirowy sweter z motywem Snoopy’ego z klasycznym spodniami i wyjść w tym do pracy, na kolację albo na weekend.
Princess Goes Hollywood w Verima Moda
W Verima Moda starannie dobieramy marki, które oferują coś, czego nie znajdziesz w galerii handlowej. Princess Goes Hollywood jest jedną z nich — szwajcarska jakość, nieoczywiste wzornictwo i kolekcje, które co sezon zaskakują, ale zawsze pozostają spójne z filozofią marki.
Kolekcje Princess Goes Hollywood dostępne są w naszym sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych Verima Moda. Jeśli szukasz konkretnego modelu lub chcesz skonsultować wybór z naszą stylistką — jesteśmy do dyspozycji.
































